Polski English

Wysyłka towaru

Wysyłka towaru

     Zakupione u nas produkty są dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich. W zaleĹźkości od wielkości zamówień paczki do 30 kg wysyłamy przy pomocy firmy GLS, natomiast palety i półpalety dostarcza firma DB Schenker. W przypadku zamówień w obrębie Kielc i okolic towar staramy się dostarczać osobiście.

Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Odbiór osobisty

     Odbiór osobisty realizowany jest w  punkcie odbiotu na magazynie przy ul. Długiej 30, 25-650 w Kiellcach. Magazyn wydaje towar od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Przed odebraniem towaru naleĹźy zgłosić się do biura przy ul. Długiej 15 w celu pobrania Faktury VAT. Paczki zostaną wydane klientowi tylko na podstawie okazanej FV luib przynajmniej podpisanego dokumentu WZ. W przypadku faktur z formą płatności: gotówka, naleĹźy takĹźe uiścić opłatę za zamówiny towar w naszym biurze. 

Uwaga! Przyjmujemy tylko gotówkę! Nie obsługujemy kart płatniczych!

Czas realizacji

     Orientacyjny czas realizacji zamówień wynosi 1-2 dni roboczych i jest on zaleĹźny głównie od ilości zamówień. PrzewaĹźnie staramy się wysyłać towar jeszcze tego samego dnia, w którym zostlo ono złoĹźone. Kurier dostarcza paczki od poniedziałku do piątku za wyjątkiem Ĺ›wiąt.